Tu jesteś:

BT przekazuje swój portfel nieruchomości pod opiekę Colliers International

Firma BT podpisała z Colliers International umowę w zakresie świadczenia globalnych usług  zarządzania nieruchomościami BT na całym świecie.   

Zespół Corporate Solutions Colliers International, który wcześniej świadczył usługi na rzecz BT w regionie Ameryk, zajmował się będzie ponad 1200 nieruchomościami  na całym świecie, z wyłączeniem nieruchomości znajdujących się na terenie Zjednoczonego Królestwa i Republiki Irlandii. Umowa podpisana została na okres trzech lat.

Umowa obejmuje świadczenie przez Colliers pełnego zakresu usług, w tym globalnej strategii portfela, technologii informacji biznesowych, zarządzania wynajmem nieruchomości oraz zarządzania transakcjami.

BT jest jedną z wiodących firm świadczących usługi komunikacyjne na całym świecie, obsługującą klientów w Zjednoczonym Królestwie oraz ponad 170 krajach na całym świecie. Do głównych działań BT należy świadczenie usług telefonii stacjonarnej, Internetu szerokopasmowego, produktów mobilnych i telewizyjnych, a także sieciowych usług IT.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×