Tu jesteś:

BBI Development chce przejąć wszystkie udziały w Centrum Marszałkowska

BBI Development podpisało z Warszawską Spółdzielnią Spożywców Śródmieście „Społem” przedwstępną umowę kupna 67 proc. udziałów w spółce Zarządzanie Sezam, powołanej do realizacji projektu Centrum Marszałkowska.

Umowa pozwoli na przejęcie przez BBI Development pełnej kontroli i własności projektu Centrum Marszałkowska.
Łączna cena, jaką deweloper zapłaci za udziały w spółce Zarządzanie Sezam, zostanie określona we właściwej umowie przyrzeczonej. Będzie ona zależnaod osiągniętych stawek czynszu i poziomu najmu w budynku Centrum Marszałkowska. Umowa przyrzeczona ma zostać zawarta najpóźniej do końca grudnia 2018 r., pod licznymi warunkami zawieszającymi. Są to m.in. otrzymanie ostatecznego pozwolenia na użytkowanie i wynajęcie co najmniej 85 proc. powierzchni w obiekcie.
Centrum Marszałkowska to projekt biurowo-komercyjny o powierzchni ok. 13,8 tys. mkw., planowany przy zbiegu ul. Marszałkowskiej i Świętokrzyskiej w Warszawie. Zastąpi obecny dom handlowy Sezam, który zostanie wyburzony.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×