Tu jesteś:

BBI Development S.A. zaprezentuje 4 projekty

Centrum Marszałkowska

Na rozpoczynających się jutro targach nieruchomości EXPO Real 2017 – BBI Development S.A. jako partner stoiska m.st. Warszawy zaprezentuje trzy projekty realizowane w centrum stolicy oraz jeden ulokowany na Pradze: wieżowce – Złota 44 i Roma Tower, oraz obiekt biurowo-handlowy Centrum Marszałkowska, a także Centrum Praskie Koneser.

Targi Expo Real w Monachium są jednym z wydarzeń na rynku nieruchomości. W tym roku w stolicy Bawarii obecność potwierdziło ponad 1900 wystawców z 35 krajów – deweloperów, inwestorów, architektów oraz samorządowców. Tradycyjnie, podczas targów swój potencjał zaprezentuje Warszawa. Stolica będzie przedstawiana jako miejsce o szybkiej dynamice rozwoju i z dużym potencjałem inwestycyjnym.

Warszawski deweloper podczas Targów Expo Real 2017 zaprezentuje rynku 4 projekty które wchodzą w nowe etapy. 20-lecie tegorocznych targów Expo Real zbiega się z ponad 20-letnim doświadczeniem BBI Development S.A. na rynku warszawskim.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×