Tu jesteś:

Awbud podpisał list intencyjny z Forum Radunia

Forum Radunia w Gdańsku

Firma Awbud podpisała ze spółką Forum Radunia list inwencyjny, dotyczący pierwszej części inwestycji w Gdańsku.  Prace budowlane będą polegały na wykonaniu płyty przykrywającej tory kolejowe i przejścia podziemnego dla peronów SKM w związku z budową wielofunkcyjnego kompleksu Forum Radunia w Gdańsku.

Szacunkowa wartość realizacji zakresu minimalnego została ustalona według oferty Awbudu na kwotę 26,5 mln zł. Zgodnie z podpisanym listem intencyjnym spółki zamierzają prowadzić dalsze negocjacje, zmierzające do zawarcia umowy na wykonanie inwestycji z uwzględnieniem podziału na zakres minimalny i pełny zakres ofertowy. List został zawarty do 31 lipca 2013 r. z możliwością przedłużenia jego obowiązywania.

Forum Radunia (60 tys. mkw. powierzchni handlowej) w Gdańsku to wielofunkcyjny kompleks urbanistyczny, powiązany z rewitalizacją obszaru historycznego Targu Siennego i Rakowego. Zajmie powierzchnię 5,5, ha. Zamierzeniem dewelopera jest wykreowanie nowego miejsca w centrum Gdańska, łączącego kulturę, handel, rekreację, rozrywkę, usługi i powierzchnię biurową oraz ogólnodostępne parkingi. Zakończenie realizacji projektu planowane jest na 2015/2016 rok.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×