Tu jesteś:

Awanse w EY

Paweł Nowakowski i Dominik Wojdat

Firma EY zanotowała awanse w dziale grupy doradztwa rynku nieruchomości. Paweł Nowakowski otrzymał awans na stanowisko senior menedżera, z kolei Dominik Wojdat został menadżerem.

Paweł Nowakowski otrzymał awans na stanowisko senior menedżera w dziale doradztwa rynku nieruchomości EY w Warszawie, w którym kieruje zespołem doradztwa transakcyjnego i strategicznego. Zakres kompetencji Pawła Nowakowskiego obejmuje doradztwo przy sprzedaży i zakupie pojedynczych aktywów oraz portfeli nieruchomości w Polsce i krajach Europy Środkowo-Południowej, jak również wsparcie w procesach restrukturyzacji i optymalizacji portfeli nieruchomości, przygotowaniu studiów wykonalności inwestycji oraz analiz optymalnego sposobu zagospodarowania nieruchomości. Dodatkowo wspiera klientów w procesach relokacji i poszukiwaniu nowych lokalizacji do rozwoju biznesu.

Dominik Wojdat otrzymał awans na stanowisko menedżera w dziale doradztwa rynku nieruchomości EY w Warszawie. Zakres jego kompetencji obejmuje przede wszystkim doradztwo dla inwestorów w zakresie studiów wykonalności inwestycji, analiz optymalnego sposobu zagospodarowania nieruchomości, jak również wieloaspektowych analiz biznesowych dalszego postępowania z nieruchomościami.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×