Tu jesteś:

Anna Malarczyk, Futureal: nie walę głową w mur, tylko robię swoje

Anna Malarczyk, dyrektor zarządzająca Futureal Management Polska

Anna Malarczyk, dyrektor w węgierskiej firmie Futureal, jest przekonana o tym, że jeśli kobieta chce zrobić karierę, to żaden mężczyzna nie jest w stanie jej w tym przeszkodzić.

– Fakt, że ja, w wieku 35 lat jestem na stanowisku dyrektor zarządzającej w jednej z największych firm deweloperskich w Europie Środkowej i Wschodniej jest potwierdzeniem, że kobiety mogą znaleźć się w top managemencie firmy nieruchomościowej – takim stwierdzeniem rozpoczęła naszą rozmowę.
Z mniej poważnym traktowaniem  kobiet w biznesie w swojej karierze spotkała się przy okazji negocjacji zakupu gruntów od urzędu miasta w  Budapeszcie. – Miałam wrażenie, że tamtejsi włodarze rozmawiali ze mną tylko dlatego, że towarzyszył mi prawnik - mężczyzna. Negocjacje odbywały się w taki sposób, że panowie z ratusza mówili do prawnika, a on przekazywał to mnie – wspomina pani Anna. - Na szczęście mam dystans do takich sytuacji. Nie walę głową w mur, tylko robię swoje.

Cały artykuł pt. "Real Estate Sisters" już w marcowym numerze magazynu THE CITY. O swojej drodze na kierownicze stanowiska opowiedziały nam: Monika Dębska-Pastakia (Knight Frank), Agnieszka Jachowicz (Arka BZ WBK), Anna Malarczyk (Futureal Polska), Magdalena Szulc (Segro) i Renata Kinde-Czyż (Metro Properties).

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×