Tu jesteś:

Albatros Aluminium zainwestuje kolejne 20 mln zł w Słupskiej SSE

Albatros Aluminium zainwestuje 20 mln zł w Słupskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Producent profili aluminiowych odebrał właśnie kolejne zezwolenie na działalność gospodarczą i rozbuduje swój zakład w podstrefie Wałcz o trzecią halę.

Firma Albatros Aluminium odebrała trzecie już zezwolenie na prowadzenie działalność gospodarczej w Słupskiej SSE. Do sierpnia 2014 r. wybuduje trzecią halę produkcyjną, z nowoczesnymi urządzeniami do wytwarzania profili aluminiowych. Pierwsza inwestycja firmy w innowacyjną tłocznię profili aluminiowych została zrealizowana i uruchomiona w podstrefie Wałcz Słupskiej SSE na przełomie 2010 i 2011 r. Albatros Aluminium jest w trakcie realizacji kolejnej inwestycji, polegającej na rozbudowie przedsiębiorstwa. Jednocześnie skutecznie aplikuje o środki unijne: w latach 2010-2012 firma realizowała dwa projekty w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Albatros Aluminium była nominowana do nagrody w konkursie gospodarczym Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego, w kategorii Przedsiębiorca Innowacyjny.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×