Tu jesteś:

Afryka na celowniku Unibepu

Jan Mikołuszko

Jan Mikołuszko, prezes Unipep

Działalność poza granicami Polski przyczyniła się do wzrostu zysków Unibepu. Zachęcona sukcesami za zagranicą, firma szuka nowych rynków zbytu.

W 2012 r. spółka realizowała swoją strategię rozwoju eksportu, umacniając tym samym pozycję w Rosji, Białorusi oraz Norwegii. Pomimo spowolnienia w branży Unibep stale poszukuje nowych rynków zbytu, nawet tak egzotycznych jak Afryka, gdzie grupa chciałaby realizować hotele modułowe. 

- Działamy jako generalny wykonawca m.in. w Rosji, Norwegii czy Białorusi. Dotychczasowe osiągnięcia Unibepu na tych rynkach budują naszą renomę. Inwestorzy są usatysfakcjonowani naszymi dokonaniami, chcą z nami dalej pracować i polecają Unibep innym klientom –  mówi Jan Mikołuszko, prezes Unibep.

W 2013 r. spółka spodziewa się rekordowej sprzedaży z podpisanych już kontraktów na rynkach rosyjskim i białoruskim. Już w grudniu prezes Unibepu wyjawił, że wartość wszystkich projektów, które firma będzie realizować w 2013 r. przekroczyła 950 mln zł. W związku z realizacją mieszkań modułowych w Norwegii grupa przygotowuje się do budowy nowej hali montażowej w Bielsku Podlaskim. Unibep planuje także zwiększenie sprzedaży w branży drogowej. 

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×