Tu jesteś:

Adgar poszerza ofertę i otworzy w Warszawie kolejny obiekt (galeria)

Centrum Szkoleniowe Adgar Ochota - recepcja

Adgar Conference Group - spółka zarządzająca Centrum Konferencyjnym Adgar Plaza na warszawskim Mokotowie – otworzy kolejne obiekty. Poszerzy ofertę szkoleniową i eventową o Centrum Szkoleniowe Adgar Ochota oraz Event Room, które ruszą pod koniec tego roku.

Centrum Konferencyjne Adgar Plaza, usytuowane na warszawskim Mokotowie, obchodzi właśnie 4 urodziny. W salach centrum odbyło się w tym czasie 2,1 tys. wydarzeń, w których uczestniczyło ponad 60 tys. gości. W ciągu czterech lat działalności obiekt rozwinął ofertę i zyskał klientów - z których 66 proc. regularnie organizuje tu konferencje, szkolenia, eventy i spotkania biznesowe. Kolejny krok to poszerzenie oferty o sektor szkoleń i wydarzeń specjalnych, czyli otwarcie Centrum Szkoleniowego Adgar Ochota, które mieści się w kompleksie biurowym przy Al. Jerozolimskich, kupionym na początku czerwca 2013 r. przez Grupę Adgar.

Obiekt położony 4 km od Dworca Centralnego będzie oferował zarówno 8 sal szkoleniowych o powierzchni od 17 do 190 mkw., jak i unikalny Chill Room, idealny do organizacji niestandardowych spotkań. Dodatkowo, klienci będą mieli także do dyspozycji nowoczesny Event Room o powierzchni 176 mkw. z zapleczem multimedialnym, w którym będzie można zorganizować spotkanie nawet dla 120 osób. Otwarcie nowej lokalizacji planowane jest pod koniec roku.

Adgar poszerza ofertę i otworzy w Warszawie kolejny obiekt (galeria)

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×