Tu jesteś:

Adgar Park West nabiera rozpędu

Adgar Park West - wizualizacja

Plany Grupy Adgar dotyczące stworzenia strefy sportu, rekreacji i zakupów na parterze kompleksu biurowego Adgar Park West nabierają rozpędu. Firma podpisała właśnie umowę sponsorską z nowo stworzonym zawodowym zespołem sportowym – AdgarFit Pro Team. Jest też pierwszy najemca sportowej strefy: sklep Sport Guru zajmie 450 mkw. na parterze kompleksu.

Strefa sportowa na parterze kompleksu przy Al. Jerozolimskich 181 będzie nosić nazwę AdgarFit i zajmie ponad 6 tys. mkw., nie licząc całorocznej ścieżki do biegania o długości 900 m wytyczonej wokół obiektu. Pod jednym dachem zgromadzi sklepy z akcesoriami sportowymi i poradami specjalistów, przyrządy do ćwiczeń i urządzenia takie jak mini baseny Swim Jet Pools, stacje w których można zamontować własny rower lub przetestować modele dostępne na rynku i nowoczesny klub fitness. Znajdzie się tu także profesjonalne centrum medycyny sportowej, fizjoterapii i rehabilitacji, oferujące pełen zakres opieki medycznej. Otwarcie obiektu jest planowane na drugą połowę 2014 r. Przy tworzeniu koncepcji strefy sportu Grupie Adgar doradzała firma Colliers International, która jest również wyłącznym agentem odpowiedzialnym za wynajem powierzchni w projekcie.
Pierwszym najemcą jest Sport Guru - sklep sportowy oferujący profesjonalne artykuły i odzież do uprawiania różnych sportów, przede wszystkim do biegania, pływania i jazdy na rowerze. Najemca zajmie 450 mkw. na parterze kompleksu Adgar Park West w budynku A. Umowa została podpisana na pięć lat.

Grupa Adgar niedawno podpisała również umowę sponsorską z nowo utworzonym polskim zawodowym zespołem sportowym. AdgarFit Pro Team tworzy siedem osób m.in. triathloniści oraz kolarze i biegacze. Współpraca Grupy Adgar ze sportowcami ma na celu m.in. promocję strefy sportu w Adgar Park West. Umowa została podpisana na okres trzech lat. – Nie ukrywam, że cieszę się, że jako jedna z pierwszych, będę mogła wypróbować niesamowite urządzenia dostępne w tym obiekcie – stacje do treningu na własnym rowerze czy jednoosobowe baseny do pływania w miejscu pod prąd – powiedziała Maria Cześnik, zawodniczka z zespołu AdgarFit Pro Team, należąca do Kadry Narodowej Polskiego Związku Triathlonu, olimpijka z Pekinu i Londynu.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×