Tu jesteś:

450 nowych nieruchomości Orange na sprzedaż

Do końca roku w ofercie nieruchomości Orange Polska pojawi się ponad 450 nowych pozycji. Wśród zapowiadanych nowości znajdują się nieruchomości w Warszawie i okolicach, a także wiele innych na terenie kraju.

Większość oferowanych nieruchomości to obiekty o  przeznaczeniu  biurowym, technicznym  lub magazynowym, które inwestorzy mogą zmodernizować i rozbudować.

Do końca tego roku w ofercie Orange Polska pojawią się m.in. nieruchomości przy ul. Św. Barbary w Warszawie, kompleks konferencyjno - hotelowy w Serocku (woj. mazowieckie) oraz duży grunt inwestycyjny pod Warszawą. 

Ze względu na rozwój technologii telekomunikacyjnej, powierzchnie biurowe czy techniczne operatora przestają pełnić swoje dotychczasowe funkcje i są sukcesywnie sprzedawane. Obecnie oferowanych jest blisko ponad 600 posiadłości o przeznaczeniu komercyjnym, a także domów, mieszkań, gruntów.

W 2015 r. sprzedaż nieruchomości osiągnęła poziom 134 mln zł. Kupców znalazły, m.in. obiekty przy ul. Zaniemyskiej i Fieldorfa w Warszawie i ul. Sowińskiego w Katowicach. 

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×