Tu jesteś:

2C Partners wprowadzi kolejną serię obligacji na Catalyst

2C Partners S.A., spółka zajmująca się rewitalizacją i restrukturyzacją nieruchomości, która zadebiutowała w maju br. na rynku NewConnect, zamierza wprowadzić obligacje serii E do obrotu na rynku Catalyst. KDPW przyjął już do depozytu w dniu 11.06.2014 r. papiery wartościowe wyemitowane przez spółkę.

Z emisji 42.060 obligacji serii E o wartości nominalnej 100 zł każda, 2C Partners S.A. pozyskało ponad 4,2 mln zł. Spółka zamierza złożyć w najbliższym czasie wniosek do GPW w Warszawie o dopuszczenie ich do obrotu na rynku Catalyst. Będzie to już trzecia seria obligacji Spółki notowanych na alternatywnym rynku, bowiem w kwietniu 2013 r. na Catalyst zadebiutowały obligacje serii B, a w grudniu ub. roku obligacje serii C.

- Z emisji obligacji serii E pozyskaliśmy nieco ponad 4,2 mln zł, które przeznaczyliśmy na nabycie nieruchomości. Planujemy złożyć w najbliższym czasie wniosek do GPW o dopuszczenie obligacji do obrotu oraz wyznaczenie pierwszego dnia notowań na rynku Catalyst. Będzie to już nasza trzecia seria papierów dłużnych, która zadebiutuje na tym rynku. Dzięki wprowadzaniu obligacji do obrotu w ASO nasi obligatariusze otrzymują możliwość handlu posiadanymi papierami. – mówi Michał Owsiewski, V-ce Prezes Zarządu Spółki 2C Partners S.A.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×