Tu jesteś:

10-lecie NAI Estate Fellows w Polsce

W 2018 roku przypada dziesięciolecie działalności NAI Estate Fellows na polskim rynku nieruchomości komercyjnych. Firma od początku świadczy usługi z zakresu zarządzania i komercjalizacji nieruchomości handlowych oraz biurowych.

W obszarze leasingu postawiliśmy na rozwój narzędzi oraz baz danych w kierunku optymalizacji usług reprezentacji najemcy, co przyniosło nam skokowy wręcz wzrost przychodów z tytułu tego typu transakcji, czyniąc reprezentację najemcy głównym przedmiotem działalności działu najmu. Z drugiej strony nie sposób nie wspomnieć o przeprowadzonych na przestrzeni lat procesach sprzedaży nieruchomości w portfelu największych instytucjonalnych podmiotów na rynku, takich jak PZU i PHN. – mówi Agnieszka Mazurek, Dyrektor Działu Najmu NAI Estate Fellows.

W dziesiąty rok działalności NAI Estate Fellows weszło również z kilkoma nowymi projektami w zakresie obsługi. Od początku roku udało się przejąć zarządzanie nad pięcioma nieruchomościami, z czego dwa to budynki o charakterze handlowym a trzy kolejne – biurowce.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×