Tu jesteś:

i2 Development podsumowuje sprzedaż mieszkań w 2015 roku

"Lofty przy fosie" w Bulwarze Staromiejskim we Wrocławiu

i2 Development, deweloper nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych działający w stolicy Dolnego Śląska, podsumował wyniki sprzedaży mieszkań w 2015 roku. Ogółem odnotował wzrost sprzedaży względem 2014 roku o 60 proc., co sprawia, że miniony rok był rekordowy dla firmy. W 2016 roku spółka planuje kolejne inwestycje, a także zapowiedziała publiczną emisję akcji i wejście na GPW.

W 2015 roku, firma sprzedała 420 mieszkań z oferty, w której znajdowało się w każdym miesiącu średnio 355 lokali. W minionym roku nabywców znalazło o 60 proc. więcej mieszkań niż w 2014. Deweloper zapowiada, że posiadany bank ziemi pozwoli na realizację kilku nowych inwestycji.

Rok 2015 wiązał się z rozpoczęciem przez i2 Development prac w swojej flagowej inwestycji. Trwa rewitalizacja 4 z 14 obiektów mieszkaniowych Bulwaru Staromiejskiego. Koncepcja obiektu zakłada wykorzystanie potencjału położenia inwestycji w otulinie rzeki Odry i fosy miejskiej oraz stworzenie kompleksu architektonicznego z rozwiniętą infrastrukturą mieszkaniowo - komercyjną.

W planach jest także komercjalizacja kolejnych trzech budynków biurowych. Spółka przewiduje również publiczną emisję akcji i wejście na GPW w pierwszym półroczu tego roku. 

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×