Tu jesteś:

i2 Development komercjalizuje „Lofty przy fosie”

Lofty przy fosie z inwestycji Bulwar Staromiejski we Wrocławiu

Wrocławski deweloper rozpoczyna pierwszą komercjalizację budynku mieszkalnego z inwestycji Bulwar Staromiejski we Wrocławiu. Projekt prezentujący 56 mieszkań jest otwarty i przewiduje możliwość łączenia lokali, przeorganizowania wnętrza.

Wysokość stropów w „Loftach przy fosie” dochodzi do 4 metrów umożliwiając rozbudowę przestrzeni życiowej o antresole. Pięciokondygnacyjna bryła ze spadzistymi dachami i strzelistymi wieżyczkami, zyska w nowej odsłonie szklane, niezasłaniające ceglanej elewacji, balkony. „Lofty przy fosie” zostaną wyposażone w cichobieżną windę, drzwi antywłamaniowe do lokali i wideodomofony.

i2 Development to grupa spółek realizujących inwestycje mieszkaniowei komercyjne na terenie Wrocławia. W 2012 roku do dewelopera – i2 Development Sp. z o.o. dołączył generalny wykonawca – KPB Sp. z o.o., a w 2014 roku skład dynamicznie rozwijającej się grupy uzupełniło biuro architektoniczne – Chamielec Architekci Sp. z o.o. Od 2015 roku spółki tworzą formalną Grupę i2 Development, prowadzącą inwestycje mieszkaniowe i komercyjne w ścisłym centrum oraz w prestiżowych dzielnicach Wrocławia. Za realizację projektów wnętrz odpowiada spółka celowa Concept Sp. z o.o.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×