Tu jesteś:

Wola Libre w stanie surowym zamkniętym

Budowa kompleksu Wola Libre w Warszawie osiągnęła stan surowy zamknięty. Inwestycja belgijskiego dewelopera - firmy BPi Polska wkroczyła tym samym w kolejny etap realizacji. Analogicznie do zaawansowania budowy, postępuje sprzedaż mieszkań, która aktualnie wynosi 65 proc. 

Klucze do nowych mieszkań zostaną przekazane klientom już w II kwartale przyszłego roku. Jednocześnie deweloper zapowiedział inwestycję w infrastrukturę najbliższej okolicy – BPi sfinansuje wykonanie sygnalizacji świetlnej przy ul. Obozowej jeszcze przed oddaniem Wola Libre do użytkowania. 

W ramach kompleksu Wola Libre przy ul. Obozowej 20 w Warszawie wybudowanych zostanie w sumie 275 mieszkań o powierzchni od 27 do 124 mkw. Inwestycję wyróżnia dobra lokalizacja blisko Centrum Warszawy oraz doskonała komunikacja miejska: 4 linie tramwajowe w najbliższej okolicy, a w niedalekiej przyszłości budowana obecnie stacja II linii metra. 

Duża w tym zasługa różnorodnej oferty BPi Polska. Klienci mogą wybierać spośród trzech typów lokali: softloftów o wysokości 3,7 m z przestronnymi ogródkami o powierzchni nawet do 126 mkw., klasycznych mieszkań typu optima o powierzchni od 40 do 97 mkw. z balkonem bądź loggią oraz apartamentów z dwupoziomowymi tarasami na dachu o powierzchni do 124 mkw. 

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×