Tu jesteś:

Wola Libre na finiszu

Wola Libre, inwestycja BPI Real Estate Poland powstająca na warszawskiej Woli, wkroczyła w ostatnią fazę realizacji. Ukończono oryginalną schodkową fasadę budynku, w którym sprzedano łącznie 80 proc. mieszkań. Budowa Wola Libre zakończy się jeszcze w II kwartale br.

W ramach inwestycji powstaną w sumie 274 mieszkania o powierzchni od 27 do 124 mkw., z których 80 proc. już sprzedano. Wśród ostatnich dostępnych lokali w ofercie belgijskiego dewelopera zostały klasyczne mieszkania typu OPTIMA o powierzchni od 40 do 98 mkw. z balkonem bądź loggią oraz APARTAMENTY o powierzchni do 124 mkw., które dodatkowo posiadają dwupoziomowe tarasy na dachu. Wcześniej, w ofercie dostępne były również SOFTLOFTY na parterze o wysokości 3,7 m, powierzchni mieszkań 43 – 62 mkw. oraz dodatkowej powierzchni prywatnych ogródków nawet do 50 kw., które w inwestycji Wola Libre zostały już sprzedane.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×