Tu jesteś:

Wilanów: Osiedle Królewskie będzie większe

Projekt Osiedla Królewskiego powstał w pracowni Atelier 3 Girtler&Girtler

Grupa Robyg nabyła działkę o powierzchni około 4 tys. mkw. w warszawskiej dzielnicy Wilanów. Wartość transakcji wynosiła 3,5 mln zł netto.

Nieruchomość sąsiaduje z zakupionym w grudniu 2012 r. terenem pod realizację inwestycji Osiedle Królewskie. Umożliwi to wybudowanie kolejnych około 90 mieszkań w tej dzielnicy, a tym samym w ramach Osiedla Królewskiego powstanie w sumie około 700 lokali.
Inwestycja Osiedle Królewskie zlokalizowana jest w warszawskim Wilanowie, przy Alei Rzeczpospolitej. Do sprzedaży wprowadzono już 110 lokali z pierwszego etapu Osiedla Królewskiego, z czego już ponad 30 proc. zostało zakontraktowanych. Robyg zapewnił finansowanie na realizację projektu – podpisano list intencyjny ze spółką NCRE Investment Limited, z którą Robyg współpracował już przy innym projekcie. Zgodnie z sygnowanym listem NCRE nabędzie 49 proc. udziałów w spółce Robyg Osiedle Królewskie. Projekt będzie finansowany przez kapitał zapewniony przez udziałowców oraz przez finansowanie zewnętrzne zapewnione przez banki. Dokumenty transakcyjne w tej sprawie mają być podpisane do końca czerwca 2013 r.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×