Tu jesteś:

Wiecha na pierwszym budynku Aroma Park

Na budynku mieszkalnym, realizowanym w ramach I etapu Aroma Park, zawisła wiecha. W uroczystości, która odbyła się 12 września 2018 roku, wzięli udział przedstawiciele YIT, dewelopera projektu oraz generalnego wykonawcy – firmy UNIBEP. Jej najważniejszą częścią jest rewitalizacja historycznego kompleksu gorzelni drożdżowej Henryka Bienenthala.

Osiedle mieszkaniowe Aroma Park powstaje na działce o powierzchni blisko 3 ha, zlokalizowanej przy ul. Klasyków 10 na warszawskiej Białołęce. W I etapie inwestycji realizowany jest budynek o wysokości czterech kondygnacji nadziemnych, w którym znajdzie się 78 lokali mieszkalnych, lokal usługowy oraz 95 miejsc postojowych. Budowa rozpoczęła się w styczniu 2018 roku, a jej zakończenie planowane jest na trzeci kwartał 2019 roku. Firma YIT przeprowadziła także rewitalizację pierwszego z czterech historycznych budynków drożdżowni Henryka Bienenthala – domu portiera.

W pierwszym budynku mieszkalnym w Aroma Park klienci znajdą zarówno kawalerki oraz lokale dwupokojowe, jak i większe, czteropokojowe mieszkania rodzinne. Deweloper zadbał o najwyższą jakość wykonania oraz odpowiedni design – elewacja będzie nawiązywała do historycznej zabudowy tego terenu. 

Średnia ocena

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×