Tu jesteś:

Wiecha na budynku mieszkalno-biurowym „Na Romera”

Budynek "Na Romera"

Totalbud zawiesza dziś wiechę na budowanym dla firmy Matexi Polska budynku wielofunkcyjnym na warszawskim Ursynowie Północnym.

Oznacza to koniec prac żelbetowych i zdejmowanie deskowań. Za tydzień budynek u zbiegu ulic Surowieckiego i Romera będzie w stanie surowym otwartym, gdy beton osiągnie wytrzymałość gwarantowaną. Dla utrzymania dobrego tempa prac Totalbud, jako generalny wykonawca, zwiększył liczbę dźwigów z planowanych dwóch do trzech. Zakończenie prac budowlanych planowane jest na grudzień br. Do końca lutego 2015 r. mają zakończyć się odbiory techniczne, natomiast przekazanie budynku inwestorowi ma się odbyć w marcu przyszłego roku.

Jest nam niezmiernie miło spotkać się świętując wiechę już w trzecim projekcie Matexi w Polsce. Po projektach na Bemowie i Bielanach przyszedł czas na zakończenie etapu konstrukcyjnego na Romera. Jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu i tempa dotychczasowych prac. Totalbud dał się poznać jako rzetelny partner już podczas naszej pierwszej inwestycji na Bemowie, stąd też dzisiejsze spotkanie to naturalna kontynuacja dobrej współpracy między naszymi firmami - powiedział Mirosław Bednarek, prezes Matexi Polska.

- Zarówno inwestorowi, jak i mieszkańcom oraz pracownikom biurowym tego budynku oddamy obiekt bardzo estetyczny. Nasza firma ma z tego powodu dużą satysfakcję. Obiekt zawiera sporą ilość betonu architektonicznego lub betonu szpachlowanego na wzór architektonicznego. Wszystko to wymaga dużej kultury technicznej, a Totalbud lubi takie projekty - powiedział Mariusz Pałka, prezes Totalbud.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×