Tu jesteś:

White Stone wybuduje ponad 200 mieszkań w miejsce biurowca

Grupa kapitałowa White Stone, sfinalizowała przejęcie nieruchomości na ul. Sowińskiego 78 w Szczecinie. Znany deweloper planuje zrealizować tam dużą inwestycję mieszkaniową. Dzięki temu, z krajobrazu Nowego Miasta, zniknie wyeksploatowany budynek biurowy.

Zgodnie z planami dewelopera na działce powstanie budynek, na ponad 200 mieszkań, posiadający maksymalnie 7 kondygnacji naziemnych, lokale usługowe na parterze oraz podziemny garaż.

Zdecydowaliśmy się na zakup działki na Nowym Mieście, chcąc nie tylko dostarczyć naszym przyszłym klientom wymarzone mieszkania, w doskonałej lokalizacji, ale również przyczynić się do rewitalizacji okolicy. Rozwijając funkcję mieszkaniową w miejsce zabudowy komercyjnej z poprzedniej epoki, dołożymy istotną cegiełkę do zmieniającego się od lat oblicza tego obszaru, a to wpisuje się w wieloletnią filozofię działania naszej firmy - mówi Katarzyna Szymborska, Członek Zarządu oraz Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu w White Stone.

Latem tego roku rozpocznie się rozbiórka istniejącego budynku biurowego. White Stone Development planuje oddanie mieszkań na początku 2021 roku. Budynek zaprojektuje pracownia architektoniczna City Architekci.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×