Tu jesteś:

W sierpniu Victoria Dom niemal podwoiła sprzedaż mieszkań

Osiedle Classic VII

Narastająco od początku roku Victoria Dom zakontraktowała 588 lokali, czyli o 10,3 proc. więcej niż rok wcześniej. W samym sierpniu warszawski deweloper sprzedał 110 mieszkań, co oznacza niemal podwojenie wyniku z analogicznego okresu poprzedniego roku.

Victoria Dom kontynuuje dynamiczny rozwój działalności. Po udanym lipcu, w sierpniu uzyskano jeszcze lepsze wyniki. W minionym miesiącu spółka zawarła umowy sprzedaży 110 mieszkań, czyli o 10 proc. więcej niż w lipcu br. i niemal dwukrotnie więcej niż w tym samym miesiącu poprzedniego roku (64). Narastająco przez pierwszych osiem miesięcy tego roku deweloper działający na terenie aglomeracji warszawskiej zakontraktował 588 mieszkań, czyli o 10,3 proc. więcej niż w analogicznym okresie poprzedniego roku (533). Jednocześnie wartość zakontraktowanych lokali była o 18 proc. wyższa niż rok wcześniej.

Wprowadzone ostatnio do oferty osiedle Classic VII dostarczy 74 ustawnych mieszkań o powierzchni od 30 do 65 mkw. Z kolei projekt Variant Praga tworzy pięciopiętrowy budynek, w którym przewidziano 154 lokale o zróżnicowanej powierzchni (od 22,84 do 79,15 mkw.). W przygotowaniu są kolejne inwestycje, które stanowić będą kontynuację dotychczasowych projektów oraz będą powstawały w nowych lokalizacjach na terenie Warszawy.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×