Tu jesteś:

Ursa Home już w ofercie Unidevelopment

Ursa Home to już trzeci wspólny projekt realizowany w warszawskiej dzielnicy Ursus przez Unidevelopment S.A. i CPD S.A. Powstanie w bezpośrednim sąsiedztwie ukończonych już wcześniej inwestycji Ursa Smart City i Ursa Park. W tej części osiedla planowanych jest łącznie 341 mieszkań i 16 lokali usługowych. Przedsprzedaż ruszyła na początku stycznia.

Ursus to młoda i coraz bardziej popularna dzielnica Warszawy. Obecnie zamieszkuje ją około 60 tys. osób, ale liczba ta stale wzrasta. Rozwój tej części miasta przebiega w sposób zrównoważony, zgodnie z kierunkiem nakreślonym w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego, który kładzie szczególny nacisk na zapewnienie dostępu do nowocześnie zagospodarowanych terenów rekreacyjnych, w tym przyjaznych parków miejskich oraz zaplecza edukacyjnego i handlowego. Obejmuje on swoim zasięgiem m.in. okolicę ulic Hennela i Dyrekcyjnej, w której wspólne projekty deweloperskie realizuje właśnie  Unidevelopment wraz z  CPD .

Projekt Ursa Home będzie realizowany w dwóch etapach. Ukończenie pierwszego z nich planowane jest na III kw. 2020 roku. Głównym założeniem architektonicznym jest stworzenie w całym kompleksie przyjaznej atmosfery oraz poczucia bezpieczeństwa. Pożądany, kameralny charakter inwestycji stworzą proste i spokojne proporcje elewacji dopełnione podziałami. Układ osiedla zaprojektowano z myślą o zapewnieniu harmonii między istniejącą zielenią, budynkami a wewnętrznymi alejami. Zagospodarowanie terenu nieruchomości zapewni też dobre warunki przepływu powietrza, nasłonecznienia zabudowy oraz pozytywnie wpłynie na codzienne funkcjonowanie mieszkańców.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×