Tu jesteś:

Unidevelopment zbuduje kolejne etapy Osiedla Czarnieckiego

Osiedle Czernieckiego

Spółka Unidevelopment S.A. podpisała przedwstępną umowę zakupu nieruchomości w poznańskiej dzielnicy Wilda, na której zrealizuje II i III etap Osiedla Czarnieckiego. Firma planuje wprowadzić do sprzedaży kolejne mieszkania w tej inwestycji w styczniu 2015 roku.

Unidevelopment S.A. podpisała 26 listopada 2014 roku warunkową umowę przedwstępną zakupu prawa użytkowania wieczystego nieruchomości zlokalizowanej przy ul. Czarnieckiego i Roboczej w Poznaniu. Firma nabędzie prawo do nieruchomości pod warunkiem, że Prezydent m.st. Poznania nie skorzysta z przysługującego mu prawa pierwokupu. Nieruchomość posiada prawomocne pozwolenie na budowę dla zespołu budynków mieszkalnych, wielorodzinnych z usługami w parterze i parkingiem podziemnym. Dzięki tej transakcji spółka zrealizuje II i III etap osiedla, w których powstanie łącznie 340 mieszkań. Projekt przy ul. Czarnieckiego jest największą do tej pory inwestycją Unidevelopment S.A., liczącą w sumie ponad 480 lokali.

Pierwszy etap Osiedla Czernieckiego zostanie oddany do użytkowania jeszcze w tym roku. Zgodnie z harmonogramem przyjętym przez Unidevelopment S.A. realizacja drugiego ruszy już w grudniu i potrwa do końca przyszłego roku. Metraże mieszkań w tej części osiedla wyniosą od 29 do 73 mkw. Budowa III etapu planowana jest na 2015 rok. Podobnie jak dotychczasowa część inwestycji, tak i kolejne będą składały się z pięciopiętrowych budynków oraz parkingu podziemnego. Całe osiedle zostanie ogrodzone, wyposażone w nowoczesny system monitoringu i przystosowane do całodobowej ochrony. Projekt przewiduje też stworzenie na patio przyjaznej przestrzeni z zielenią, miejscami wypoczynku i placem zabaw dla dzieci.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×