Tu jesteś:

Unidevelopment buduje w Radomiu

Unidevelopment S.A. rozpoczął realizację swojej pierwszej inwestycji wielorodzinnej w Radomiu. Przy współpracy z lokalnym partnerem – RO.SA-Invest Sp. z o.o. – Unidevelopment buduje kameralny budynek mieszkaniowy w ramach I etapu Osiedla IDEA.

Osiedle IDEA to przedsięwzięcie deweloperskie przy ul. Listopadowej w Radomiu, gdzie na nieruchomości o powierzchni kilkunastu hektarów powstanie zrównoważona zabudowa mieszkaniowa i usługowa oraz tereny zielone. Całość zostanie zrealizowana w oparciu o spójną urbanistycznie koncepcję, zakładającą wydzielenie poszczególnych stref funkcjonalnych.

Obecnie trwa budowa I etapu inwestycji, w którym znajdzie się 46 mieszkań. Powstają tu lokale od 1- do 4-pokojowych, o powierzchni w przedziale 30 – 91 mkw. W tej części osiedla planowane są również 22 miejsca postojowe w garażu podziemnym i 26 miejsc naziemnych oraz komórki lokatorskie. Ponadto na parterze znajdą się 2 lokale usługowe.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×