Tu jesteś:

Unibep z nowym pomysłem na osiedle

Nowy Wacyn, bo tak brzmi wstępna nazwa osiedla, to 30 bloków z 1,8 tys. mieszkań zbudowanych na 30 hektarach. Inwestorami są Unidevelopment SA (spółka należąca do Grupy Unibep) oraz radomski deweloper Rosa-Invest. Oficjalna prezentacja inwestycji miała miejsce 17 października na specjalnej konferencji.

Zgodnie z przedstawionymi założeniami, Nowy Wacyn ma być dzielnicą z dużą ilością zieleni, parkiem i miejscami rekreacji. Osiedle nie będzie ogrodzone, ma być otwarte dla wszystkich. 

Krzysztof Mikołajczyk z firmy Unidevelopment podkreślał z kolei, że wszystkim zależy na tym, by teren po dawnej radiostacji znów tętnił życiem, by powstało tu osiedle na europejskim poziomie.

Osiedle ma zająć 29 ha, w obrębie ulic: Przytyckiej, Listopadowej, Radiowej i Uniwersyteckiej. Jeden blok już został wybudowany, dwa kolejne - ze 120 mieszkaniami - mają powstać w 2018 r.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×