Tu jesteś:

TDJ Estate z nową inwestycją

Firma TDJ Estate, odpowiadająca za realizację m.in. biurowców .KTW i Osiedla Franciszkańskiego, uruchamia nowy projekt mieszkaniowy. Inwestor nabył grunt w rejonie Osiedla Witosa – dzielnicy, którą zamieszkuje ponad 12 tysięcy osób. Na terenie o powierzchni ok. 0,7 ha powstanie kilka budynków, w których znajdzie się łącznie ok. 140 mieszkań. Budowa ma rozpocząć się w II kwartale 2018 r.

Spółka TDJ Estate, należąca do Grupy TDJ, w ostatnich dniach sierpnia nabyła nieruchomość położoną w północnej części Katowic, w rejonie Osiedla Witosa. Na dwóch działkach znajdujących się przy ul. P. Bardowskiego, o łącznej powierzchni ok. 0,7 ha, ma powstać kilka budynków. To kolejna inwestycja mieszkaniowa realizowana przez firmę na terenie Górnego Śląska. 

Aktualnie trwają prace nad koncepcją architektoniczną budynków. Ma w nich powstać łącznie ok. 140 mieszkań, wśród których znajdą się m.in. kilkupokojowe lokale dla rodzin. Wyższe kondygnacje będą przeznaczone na przestronne mieszkania apartamentowe. Nieruchomości zapewnia dobrą ekspozycję na każdą ze stron świata, dzięki czemu zaplanowany układ mieszkań ma odpowiadać preferencjom różnych nabywców. W każdym obiekcie przewidziano garaż podziemny. 

Planowana inwestycja wzbogaci portfolio dewelopera, w którym już teraz znajdują się m.in. Osiedle Franciszkańskie w katowickiej Ligocie, biurowce .KTW, Osiedle Wieszowa oraz projekt mieszkaniowy bazujący na land developingu w Zabrzu-Mikulczycach. Rozpoczęcie budowy deweloper przewiduje na II kwartał 2018 r. 

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×