Tu jesteś:

Szczecińska inwestycja SGI zakończona

Dobiegły końca prace przy budowie osiedla Nautica zlokalizowanego w centrum Szczecina. Inwestycja SGI rozpoczęła się w grudniu 2011 roku i właśnie dobiegła końca. W tym czasie, w czterech etapach, powstały cztery budynki – to w sumie 321 mieszkań.

Nautica zajmuje ponad 1,6 ha, na tym terenie rozlokowano cztery budynki o zróżnicowanej wysokości, w taki sposób, by z jednej strony zachować spójność osiedla, a z drugiej, zagwarantować mieszkańcom  poczucie  przestrzeni. Mieszkania, które tu powstały również są różnorodne i dostosowane do potrzeb klientów. Z jednej strony znajdują się tu studia o powierzchni 33 mkw., z drugiej  – pięciopokojowe apartamenty, wielkości blisko 150 mkw. Wykonano także miejsca postojowe w kondygnacji podziemnej, jak i na zewnątrz budynków, nie brakuje też miejsc dla rowerów. Do każdego budynku, jak i do każdego mieszkania jest zapewniony dostęp dla osób niepełnosprawnych ruchowo. Na zielonym osiedlu nie mogło oczywiście zabraknąć placu zabaw. Projekt inwestycji wykonali architekci z biura MELLON.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×