Tu jesteś:

Skanska: ponad połowa mieszkań na osiedlu Park Ostrobramska sprzedana

Park Ostrobramska, Warszawa

Skanska Residential Development Poland sprzedała już 157 mieszkań, czyli ponad 50 proc. z 298 oferowanych obecnie na zlokalizowanym na warszawskiej Pradze-Południe osiedlu Park Ostrobramska. Deweloper jest już w połowie realizacji etapu A inwestycji. Termin jego zakończenia przypada na grudzień 2013 roku.

Realizacja inwestycji Park Ostrobramska przebiega zgodnie z założonym planem. Zaawansowanie budowy osiągnęło właśnie poziom niemal 53 proc. Budynki osiedla mają już swoją docelową wysokość. Obecnie kontynuowane są prace przy konstrukcji nośnej projektu. Równolegle powstają ściany osłonowe i działowe poszczególnych mieszkań. Wewnątrz lokali zakładane są już instalacje elektryczne i sanitarne oraz trwa montaż okien.

Inwestycja Park Ostrobramska realizowana jest po prawobrzeżnej stronie Wisły, przy ul. Ostrobramskiej 75, tuż obok centrum handlowego Promenada.W ramach etapu A powstają dwa, trzynasto- i siedmiokondygnacyjne budynki. Pomieści się w nich 298 mieszkań o różnorodnych metrażach – od liczących 27 mkw do takich, których powierzchnia sięga nawet 125 mkw.

.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×