Tu jesteś:

Ruszyła sprzedaż mieszkań na Osiedlu Franciszkańskim

Osiedle Franciszkańskie w Katowicach

Firma TDJ Estate rozpoczęła sprzedaż mieszkań na Osiedlu Franciszkańskim w Katowicach-Panewnikach. W pierwszym etapie deweloper wybuduje budynek składający się z dwóch segmentów, w którym znajdzie się 95 lokali.

Budowa pierwszego budynku na Osiedlu Franciszkańskim rozpoczęła się w połowie kwietnia br. Inwestycja powstaje przy ulicy Kijowskiej w Katowicach, w odległości około 7 km. od ścisłego centrum miasta. TDJ Estate w pierwszym etapie planuje oddać do użytku 50 lokali w segmencie A i 45 w segmencie B. Powierzchnia mieszkań będzie się wahać od 27 do 80 mkw.

- Osiedle Franciszkańskie powstaje w sąsiedztwie obszarów zielonych, jednocześnie
w niewielkiej odległości od ścisłego centrum Katowic. Wierzymy, że lokalizacja, elastyczność aranżacji oraz atrakcyjna cena zachęcą do zamieszkania właśnie w tym miejscu - mówi Maciej Wójcik, prezes zarządu TDJ Estate.

W większości lokale będzie można nabyć, korzystając z programu rządowego „Mieszkanie dla Młodych”. Osiedle Franciszkańskie wybuduje firma Re-Bau. Za projekt odpowiada Biuro Projektów KRYJAK.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×