Tu jesteś:

Rozwój Angel River

Angel River

Nabywców znalazło już ponad 60 proc. apartamentów w powstającej nad rzeką Oławą inwestycji Angel River. Na najwyższych piętrach wieży mieszkalnej to nawet 80 proc. Na przełomie kwietnia i maja zakończą się prace w części podziemnej.

Budowa rozpoczęła się we sierpniu 2016, a nabywców znalazło już 210 z 341 apartamentów w Angel River, inwestycji powstającej przy ul. Walońskiej, tuż nad rzeką Oławą. Na sześciu ostatnich kondygnacjach siedemnastopiętrowej wieży mieszkalnej sprzedanych zostało prawie 80 proc. lokali.

W Angel River do wyboru są lokale o powierzchniach od 27 mkw. do 114 mkw. – od kawalerek do pięciopokojowych apartamentów. Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji strefę fitness z saunami i spa, reprezentacyjne lobby ze strefą spotkań dla mieszkańców, salę zabaw dla dzieci, a także strefę miejsc postojowych w garażu podziemnym dla gości, czy stację ładowania pojazdów elektrycznych.

Zakończenie prac w części podziemnej, składającej się z trzech kondygnacji, planowane jest na przełom kwietnia i maja 2017 r. Zakończenie prac budowlanych planowane jest na III kwartał 2018 roku. Szacowany całkowity koszt inwestycji to 110 mln zł. 

Generalnym wykonawcą jest firma Karmar S.A., która zrealizowała m.in. takie inwestycje, jak: Rezydencja Foksal, Grzybowska 43 w Warszawie czy Silver Tower Center we Wrocławiu.Projekt architektoniczny Angel River przygotowała pracownia projektowa Maćków, w oparciu o koncepcję pracowni Gottesman Szmelcman Architecture. 

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×