Tu jesteś:

Ronson rusza z trzema projektami w Warszawie

Osiedle Sakura III na warszawskim Mokotowie

Ronson Development otrzymał pozwolenia na budowę trzech warszawskich projektów: Sakura III na Mokotowie oraz Espresso II i Verdis III na Woli. Wszystkie trzy projekty, w których powstanie łącznie 427 mieszkań zostały wprowadzone do przedsprzedaży w czerwcu. Rozpoczęcie prac budowlanych planowane jest jeszcze we wrześniu.

Sakura III to kolejny etap osiedla położonego przy ul. Kłobuckiej na warszawskim Mokotowie. W nowym budynku powstanie 145 mieszkań o powierzchniach od 34 do 99 mkw. Zakończenie budowy planowane jest na I kwartał 2015 r. W drugiej fazie osiedla Espresso II, zlokalizowanym przy ul. Jana Kazimierza na Woli, znajdą się 142 mieszkania o metrażu od 33 do 78 mkw. Natomiast w Verdis III przy u. Sowińskiego powstanie kolejnych 140 mieszkań, których metraż będzie wahać się od 41 do 78 mkw. Zakończenie prac budowlanych w dwóch ostatnich projektach jest zaplanowane na II kwartał 2015 r. – Osiedla Sakura, Espresso i Verdis to obecnie projekty cieszące się największą popularnością w naszej ofercie. Zachęceni dobrymi wynikami sprzedaży w ramach tych inwestycji, zdecydowaliśmy się na przełomie pierwszego i drugiego półrocza 2013 r. wprowadzić do przedsprzedaży kolejne etapy tych projektów – mówi Tomasz Łapiński, dyrektor finansowy w Ronson Development.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×