Tu jesteś:

Ronson Development wprowadza do oferty 107 lokali w City Link 5

W projekcie Ronson Development na sprzedaż zostało już zaledwie 7 proc. lokali w ramach czterech etapów. 24 września deweloper wprowadzi do sprzedaży piąty, ostatni etap inwestycji ze 107 lokalami.

Jedną z inwestycji, która osiąga błyskawiczne tempo sprzedaży, jest City Link, którego inwestorem jest Ronson Development. Spośród 772 lokali wprowadzonych łącznie do sprzedaży w ramach czterech etapów tego projektu, obecnie w ofercie pozostaje nieco ponad 50 (7 proc. wszystkich). Pierwsze trzy etapy projektu zostały już praktycznie wyprzedane, a niemal wszystkie lokale pozostające w sprzedaży znajdują się w czwartym etapie City Link, który zostanie oddany do użytku pod koniec przyszłego roku.

Sprzedaż City Link 5 rusza w poniedziałek 24 września i obejmie łącznie 107 lokali. Metraże zaczynają się od 32 mkw., a aż 81 lokali to mieszkania 1- lub 2-pokojowe. Ukończenie budowy piątego etapu osiedla City Link planowane jest wraz z zakończeniem czwartego etapu, czyli w IV kwartale 2019 r.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×