Tu jesteś:

Ronson Development podsumowuje III kwartały

Miasto Moje

W pierwszych trzech kwartałach 2018 r. Ronson Development zakontraktował sprzedaż 639 lokali, co jest wynikiem zbliżonym do osiągniętego w analogicznym okresie 2017 r., kiedy znalazł nabywców na 645 lokali.Liczba lokali przekazanych klientom od początku roku do końca września, które zostaną rozpoznane w rachunku wyników za ten okres, wyniosła 707 wobec 492 przed rokiem. 

Na koniec czerwca br. w ofercie sprzedaży Ronson Development znajdowało się łącznie około 680 lokali w czterech miastach: Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu i Szczecinie.Liczba lokali przekazanych klientom w trzecim kwartale tego roku, które zostaną rozpoznane w rachunku wyników Ronson Development za ten okres, wyniosła 190 wobec 121 w analogicznym okresie 2017 r. 

Narastająco, od początku tego roku do końca września Ronson przekazał klientom łącznie 707 lokali, wobec 492 w pierwszych dziewięciu miesiącach 2017 r. 

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×