Tu jesteś:

Rodzinne apartamenty w Mielnie

Rezydencja Park Rodzinna

Pierwszy apartamentowiec zaprojektowany głównie z myślą o rodzinach z dziećmi powstanie wkrótce w Mielnie. Norweski deweloper Firmus Group ma już pozwolenie na budowę, a w ciągu dwóch najbliższych tygodni wyłoni generalnego wykonawcę. Do przetargu na wykonawstwo stanęły firmy lokalne i spoza regionu.

Zwycięzca przetargu zbuduje przy ulicy Orła Białego w Mielnie apartamentowiec Rezydencja Park Rodzinna, który składać się będzie z 32 apartamentów, dwu- i trzypokojowych o powierzchni od 36 do 53 mkw. oraz trzech 71-metrowych. Każdy z nich będzie miał taras lub przestronny balkon (ich powierzchnia - w zależności od apartamentu – wyniesie 8 lub 21 mkw.). W hali garażowej usytuowanej w przyziemiu budynku znajdzie się 20 miejsc postojowych, a dodatkowe 12 - na zewnątrz, na zamkniętym terenie posesji. Z myślą o seniorach, rodzicach najmłodszych dzieci oraz osobach poruszających się na wózkach inwalidzkich lub z dysfunkcjami narządu ruchu budynek wyposażony zostanie w windę.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×