Tu jesteś:

Robyg wprowadza do sprzedaży II etap Osiedla Królewskiego

Osiedle Królewskie Robyg na warszawskim Wilanowie

Robyg wprowadza do sprzedaży drugi etap Osiedla Królewskiego w warszawskim Wilanowie. W tej fazie inwestycji powstanie około 140 lokali.

Niedawno deweloper poinformował o uzyskaniu pozwolenia na budowę I etapu inwestycji Osiedle Królewskie, zlokalizowanego przy Al. Rzeczpospolitej. Prace budowlane ruszyły z końcem czerwca. W ramach całego projektu deweloper wybuduje około 700 lokali. W pierwszym powstanie 115 lokali o metrażach od 28 do 122 mkw. Etap drugi obejmuje lokale o powierzchni od 30 do 130 mkw. Ceny w Wilanowie zaczynają się od 5 099 zł za metr kwadratowy. W sumie Robyg sprzedał w tej dzielnicy ponad 2 tys. lokali i planuje wybudowanie około tysiąca następnych.

Obecnie w ofercie na terenie Warszawy, włączając nowe etapy, Robyg ma około 550 lokali. Spółka posiada także inwestycje w innych rejonach stolicy, m.in. na Żoliborzu oraz na Bemowie. Najnowsza inwestycja na warszawskim Bemowie, Young City, jest obecnie w sprzedaży. Na rynek trafiło ok. 300 lokali w dwóch etapach projektu. 

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×