Tu jesteś:

Robyg: rekordowe wyniki w II kwartale

Grupa Robyg zakontraktowała w II kw. 2013 rekordową w swojej historii liczbę 402 lokali (z uwzględnieniem rezygnacji) w projektach deweloperskich w Warszawie i Gdańsku. Oznacza to 33-procentowy wzrost w stosunku do poprzedniego kwartału. W całym 2013 r. Robyg zamierza zakontraktować 1,2 tys. mieszkań.

Liczba 705 lokali zakontraktowanych w I półroczu oznacza wzrost o 27,7 proc. lokali w stosunku do analogicznego okresu w 2012 r., kiedy kontraktacja wyniosła 552 lokale. W całym 2012 r. Robyg sprzedał 1113 lokali.

Grupa Robyg jest w trakcie realizacji 10 projektów w Warszawie i Gdańsku. W Trójmieście spółka realizuje trzy inwestycje: Słoneczna Morena, Lawendowe Wzgórza i Albatross Towers. Kolejne siedem inwestycji Robyg realizuje w Warszawie. Są to: City Apartments na Żoliborzu, Young City i Osiedle Kameralne na Bemowie oraz Nowa Rezydencja Królowej Marysieńki, Osiedle Zdrowa, Osiedle Królewskie oraz projekt komercyjny Robyg Business Center w Wilanowie.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×