Tu jesteś:

Rezydencja Park II sprzedana w całości, Firums komercjalizuje apartamenty w III etapie

Budowa trzeciego etapu Rezydencji Park w Mielnie

Ostatnie dwa apartamenty w Rezydencji Park II zostały sprzedane. Deweloper niedawno rozpoczął budowę III etapu, w którym pierwsi klienci już zarezerwowali nowe lokale.

Ostatnie dwa apartamenty w drugim etapie inwestycji zostały sprzedane. – Szczęśliwi nabywcy zakupili lokale o powierzchniach 53 mkw., obydwa z dwiema sypialniami i miejscami postojowymi.– mówi Cezary Kulesza, kierownik biura sprzedaży i marketingu w Firmus Group.

Wszystkie apartamenty w Rezydencji Park są wykańczane przez dewelopera pod klucz.

– Budowa trzeciego etapu ruszyła zaledwie miesiąc temu, a już zarezerwowane zostały trzy apartamenty. Klienci reagują bardzo szybko na początku realizacji, gdyż chcą mieć pewność, że uda im się zarezerwować najlepsze apartamenty z indywidualnymi cechami ważnymi właśnie dla nich. Część klientów woli apartamenty na najwyższym piętrze, inni cenią sobie bezpośredni dostęp do ogrodu lub wybraną stronę świata – mówi Cezary Kulesza.

Apartamenty zarezerwowane obecnie w trzecim etapie inwestycji należą do tych, których cena za metr zaczyna się od 7,5 tys. zł. Są to dwa większe 54-metrowe lokale na pierwszym oraz drugim piętrze, skąd jest widok na sosnowy park otaczający inwestycję. Każdy lokal ma przypisane swoje miejsce parkingowe i tak, jak w przypadku poprzednich etapów będą to lokale wykończone pod klucz. Prace na budowie trzeciego etapu Rezydencji Park postępują.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×