Tu jesteś:

ROBYG: lider polskich deweloperów giełdowych w trzecim kwartale 2016 r.

Oscar Kazanelson - Przewodniczący Rady Nadzorczej ROBYG S.A.

Grupa ROBYG zajęła pierwsze miejsce pod względem wyników sprzedaży oraz przekazań lokali spośród deweloperów notowanych na GPW w trzecim kwartale 2016 roku. Spółka odnotowała wzrost kontraktacji mieszkań o 15 proc., w stosunku do analogicznego okresu roku ubiegłego uzyskując poziom 736 sprzedanych lokali (po uwzględnieniu rezygnacji).

Narastająco – po trzech kwartałach – liczba ta wyniosła 2111 netto, co oznacza wzrost o 19 proc. rok do roku i pozycjonuje spółkę jako lidera na rynku. ROBYG przekazał jednocześnie nabywcom ok. 475 lokali w samym trzecim kwartale, osiągając rezultat 1610 mieszkań uznanych w przychodach od początku 2016 roku, co daje wzrost o 26 proc. wobec analogicznego okresu 2015 r.

ROBYG realizuje w Warszawie 12 projektów mieszkaniowych w 7 dzielnicach: Mokotów, Wilanów, Wola, Bemowo, Ursus, Żoliborz oraz Praga Południe. W Gdańsku spółka posiada 7 inwestycji w 5 rejonach miasta: Jasień, Letnica, Wrzeszcz, Zaspa i Morena.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×