Tu jesteś:

Połowa mieszkań II etapu Osiedla Franciszkańskiego sprzedana

Osiedle Franciszkańskie w Katowicach

Ponad połowa, czyli 100 mieszkań dostępnych w ramach drugiego etapu Osiedla Franciszkańskiego znalazła swoich właścicieli. Inwestycja zlokalizowana jest w katowickiej Ligocie. Od siedmiu miesięcy trwa realizacja dwóch nowych budynków, które mają zostać ukończone kolejno w III i IV kwartale br. Wkrótce ruszy także budowa i sprzedaż lokali trzeciej fazy projektu.

Po sukcesie I etapu Osiedla Franciszkańskiego, kiedy to sprzedano wszystkie mieszkania jeszcze przed oddaniem budynku do użytku, deweloper podjął decyzję o przyspieszeniu kolejnej fazy inwestycji. W jej ramach, od czerwca 2015 roku, powstają dwa nowe budynki, w których łącznie zaplanowano 192 lokale mieszkalne. Dotychczas sprzedano ponad połowę z nich, a duża część pozostałych została zarezerwowana.

W ramach kolejnej fazy realizacji Osiedla Franciszkańskiego powstanie blisko 250 mieszkań o metrażu w granicach od 26 mkw. do 96 mkw. Klienci będą mogli wybierać spośród lokali posiadających balkon, taras lub ogródek. Obecnie finalizujemy projekty wykonawcze sześciu nowych, jednosegmentowych budynków, które architektonicznie będą nieznacznie różniły się od dotychczas zrealizowanych. Wciąż jednak pozostaną one spójne z pozostałymi. Powiększona zostanie również strefa parkingowa – dodaje Maciej Wójcik, Prezes Zarządu TDJ Estate.

Osiedle Franciszkańskie jest zlokalizowane przy ul. Kijowskiej w Katowicach. Na ligockich terenach nabytych przez TDJ Estate docelowo powstanie blisko 1 300 mieszkań. 

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×