Tu jesteś:

Polnord sprzedał mieszkania w Brzozowym Zakątku

Brzozowy Zakątek

Polnord zakończył sprzedaż mieszkań w inwestycji Brzozowy Zakątek w warszawskim Wilanowie. W puli sprzedaży znajdują się jeszcze apartamenty z technologią Smart Home, powstające w dwóch budynkach Rezydencji , inwestycji z segmentu premium, stanowiącej reprezentacyjną, oddzielną część osiedla.

Inwestycja Brzozowy Zakątek powstaje u zbiegu ulic Branickiego i Zdrowej w zielonej części Miasteczka Wilanów, tuż na granicy rezerwatu przyrody Skarpa Ursynowska. Infrastruktura drogowa i komunikacja miejska w prosty i szybki sposób łączy osiedle z innymi dzielnicami Warszawy. Do roku 2020 dzielnica uzyska połączenie z najważniejszą inwestycją drogową stolicy – Południową Obwodnicą Warszawy. 

W puli sprzedaży znajdują się jeszcze apartamenty z technologią Smart Home, powstające w dwóch budynkach Rezydencji Brzozowy Zakątek, inwestycji z segmentu premium, stanowiącej reprezentacyjną, oddzielną część osiedla.  

Dopełnieniem osiedla jest część Rezydencja Brzozowy Zakątek, w której są jeszcze dostępne apartamenty. Rezydencja Brzozowy Zakątek to projekt, składający się z dwóch  trzypiętrowych budynków, mieszczących łącznie 107 mieszkań wyposażonych w technologię Smart Home. Spoiwem obydwu budynków będzie zaprojektowane, pełne zieleni wewnętrzne patio z elementami małej architektury. 

Z części mieszkań roztaczać się będzie widok na sąsiadujący Wilanów Office Park .

Źródło: POLNORD

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×