Tu jesteś:

Piano House ma być gotowy w przyszłym roku

Piano House

Na przełomie lutego i marca 2014 r. zakończyć się ma budowa apartamentowca Piano House na warszawskim Powiślu.

Budynek zlokalizowany jest u zbiegu ulic: Zajęczej i Topiel. – Stopień zaawansowania budowy wynosi 81 proc. – mówi Emanuel Grykin, członek zarządu spółki Icon RE. – Budynek jest już w stanie zamkniętym, jesteśmy w trakcie kończenia montażu elewacji. Zakończenie inwestycji planujemy na przełomie lutego i marca. Jednym z ostatnich etapów prac będzie zazielenienie wiosną skweru, przy którym znajduje się inwestycja – dodaje.

Budynek ma zostać oddany do użytkowania najpóźniej do końca czerwca 2014 r. Na pięciu kondygnacjach Piano House powstaje 81 lokali o powierzchni od 31 do ponad 250 mkw. powierzchni. Ceny mieszkań zaczynają się od 12,6 tys. zł za 1 mkw. Na parterze budynku znajdą się dwa lokale usługowe o powierzchni 290 i 420 mkw.

Budynek zaprojektowała pracownia architektoniczna Grupa5, która jest m.in. autorem projektu wykonawczego biurowca Metropolitan zrealizowanego przy pl. Piłsudskiego w Warszawie. Inwestycja Piano House realizowana jest przez IconReal Estate. Generalnym wykonawcą jest konsorcjum Bilfinger Berger Budownictwo i IDS-BUD.

Piano House

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×