Tu jesteś:

Osiedle RECANTO zwizualizowane

Osiedle RECANTO

Od lipca ruszyła przedsprzedaż mieszkań w ramach realizowanej w północnej części dzielnicy Górna inwestycji. Przy ulicy Senatorskiej powstanie w sumie 259 mieszkań zlokalizowanych w 5 pięciopiętrowych budynkach, stanowiących zwartą architektonicznie bryłę. 

Niska, dopasowana do otoczenia zabudowa, jak też sama lokalizacja inwestycji sprawiają,że mieszkańcy odnajdą tu spokój i ciszę, nie tracąc przy tym nic z uroków życia miejskiego. Łatwy dojazd do centrum, mnogość szkół, ośrodków zdrowia i punktów usługowych oraz liczne parkii tereny zielone w okolicy na pewno przypadną do gustu przyszłym mieszkańcom. W ich ręce inwestor oddaje szeroki wybór lokali, począwszy od kawalerek o powierzchni 30 metrów,aż do 4-pokojowych, 100-metrowych apartamentów. W każdym z lokali zaplanowano loggię lub balkon, zaś mieszkańcy parteru będą mogli cieszyć się własnymi ogródkami.

W ramach inwestycji powstanie również parking podziemny oraz naziemne miejsca postojowe z dwoma wyjazdami – na ulicę Senatorską oraz Milionową. Część wspólną, swoiste wewnętrzne patio, przewidziano jako część wspólną dla mieszkańców – nie zabraknie tam zieleni, placu zabaw dla dzieci i elementów małej architektury. 

Średnia ocena

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×