Tu jesteś:

Osiedle Mieszkaj w Mieście nagrodzone w Londynie

W londyńskim Royal Lancaster odbyła się europejska gala wręczenia najważniejszych nagród w branży nieruchomości komercyjnych. Wśród tegorocznych laureatów jest krakowskie osiedle Mieszkaj w Mieście.

Blisko 70 osobowe jury pod przewodnictwem tzw. Izby Lordów od przeszło dekady nagradza inwestorów za najlepsze realizacje architektoniczne z całego świata. Kraków zaznaczył tam swoją obecność projektem Osiedla Wizjonerów w Bronowicach. Projekt nagrodzono za wysokie walory jakościowe architektury oraz filozofię osiedla bazującego na najlepszych tradycjach urbanistycznych. Dzięki nim mieszkańcy mogą cieszyć się wysokim standardem życia, funkcjonalnością i dostępnością terenów zielonych.

- Głęboko wierzymy, że za kilka lat projekt „Mieszkaj w Mieście”, czyli Osiedle Wizjonerów w Bronowicach, okaże się najlepszym nowym osiedlem w Krakowie. Cały nasz zespół robi wszystko, aby tak się stało. Wymaga to od nas wiele wysiłku, ale również pewnych kompromisów, co często odbywa się kosztem rentowności całego przedsięwzięcia. Staramy się budować w wyższym standardzie, myślimy o potrzebach mieszkańców, nie dogęszczamy zabudowy to wszystko kosztuje więcej niż przeciętnie. Jednocześnie wierzymy, że przy wieloetapowym przedsięwzięciu, które realizujemy w krakowskich Bronowicach, mamy szansę w przyszłości liczyć na to, że klienci kolejnych etapów docenią nasze starania. Nagroda Eurpoean Property Award  jest dla nas sygnałem, że to co robimy przynosi oczekiwane efekty – podkreśla Szymon Domagała, prezes Henniger Inwestment S.A.

Przyznanie tytułu European Property Award budynkom deweloperskim jest dowodem na to, że polskie inwestycje mieszkaniowe zaczynają równać europejskim standardom jakościowym.

W poprzednich latach wśród nagrodzonych i uczestników znaleźli się m.in. Nizio Design International, Ghelamco Poland, Zlota 44, Ingarden & Ewy Architekci, Konior Studio, Colliers, Hines, Skanska Property Poland, WXCA.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×