Tu jesteś:

Osiedle Franciszkańskie rośnie

Osiedle Franciszkańskie

Ponad 30 proc. sprzedanej powierzchni mieszkalnej i 25 proc. powierzchni użytkowej w ciągu pięciu miesięcy od rozpoczęcia prac budowlanych na Osiedlu Franciszkańskim. Zlokalizowana w Katowicach-Ligocie inwestycja, realizowana przez TDJ Estate, powstaje zgodnie z harmonogramem, a lokale mieszkaniowe i użytkowe znajdują kolejnych nabywców.

Pierwsze umowy deweloperskie na lokale mieszkalne zostały podpisane jeszcze w czerwcu tego roku. Realizacja pierwszego etapu inwestycji zostanie zakończona w drugim kwartale 2015 r. Pierwsi mieszkańcy będą mogli wprowadzić się do nowych mieszkań w okresie wakacyjnym.

Sprzedaż lokali usługowych rozpoczęto przed miesiącem, a pierwsi przedsiębiorcy już sfinalizowali umowy na swój lokal.

Do zagospodarowania pozostały lokale handlowo-usługowe o powierzchni od około 50 do 300 mkw. Wszystkie znajdują się na parterze i pozbawione są barier architektonicznych. Każdy z nich posiada szerokie witryny od ulicy Kijowskiej oraz ogólnodostępne miejsca parkingowe usytuowane naprzeciw wejścia.

Osiedle Franciszkańskie to inwestycja zlokalizowana przy ul. Kijowskiej w katowickiej Ligocie. Będą ją tworzyły budynki mieszkalne z lokalami o powierzchni od 27 do 80 mkw.

Za realizację projektu odpowiada krakowska firma Re-Bau.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×