Tu jesteś:

Nowe mieszkania i lokale usługowe na Osiedlu Franciszkańskim

1 września rozpocznie się realizacja IV etapu Osiedla Franciszkańskiego w katowickiej Ligocie. W tej fazie inwestycji powstaną dwa nowe budynki, w których łącznie znajdzie się 90 mieszkań.

Osiedle Franciszkańskie to flagowy projekt mieszkaniowy spółki TDJ Estate, należącej do Grupy TDJ. Od momentu uruchomienia inwestycji wiosną 2014 roku, deweloper udostępnił ofertę 533 mieszkań, z których 455 znalazło już swoich właścicieli, a 64 kolejne zostały zarezerwowane.

Dwa nowe budynki „wyrosną” wzdłuż ul. Książęcej w Katowicach. Oba będą składały się z sześciu kondygnacji nadziemnych i jednopoziomowego garażu podziemnego. W pierwszym z nich powstanie 39 mieszkań i 6 lokali usługowych. Budowa, a zarazem sprzedaż ruszą z początkiem września. Wśród planowanych mieszkań znajdą się zarówno kawalerki, jak i przestronne lokale o powierzchni ok. 129 mkw. Do wyboru będą mieszkania z balkonami lub dużymi tarasami.

Rozpoczęcie budowy drugiego budynku IV etapu zaplanowano natomiast na listopad 2017 r. Znajdzie się w nim 51 mieszkań i 7 lokali usługowych o łącznej powierzchni ok. 1800 mkw.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×