Tu jesteś:

Nowe inwestycje mieszkaniowe INPRO

Osiedle Zenit Gdynia

Deweloper INPRO S.A. zapowiada nowe inwestycje mieszkaniowe. Nowoczesne osiedla powstaną w Gdańsku, Gdyni, Rumi i Pruszczu Gdańskim. Będą otoczone terenami zielonymi i bogatą infrastrukturą usługowo-handlową. Sprzedaż lokali zaplanowano na 2019 rok.

INPRO S.A. dynamicznie rozszerza portfolio inwestycji realizowanych na Pomorzu. Deweloper systematycznie zakupuje nowe grunty poszerzając bank ziemi i każdego roku realizuje nowe projekty mieszkaniowe. Tym razem wybór padł na cztery różne lokalizacje: Gdańsk, Gdynię, Rumię i Pruszcz Gdański.

Osiedle Start powstanie w Gdańsku w dzielnicy Kokoszki. Inwestycja zlokalizowana będzie przy ulicy Nowatorów, w niedalekiej odległości od Obwodnicy Trójmiasta. Dzielnica Kokoszki jest dobrze skomunikowana z resztą miasta dzięki wygodnej sieci połączeń komunikacji miejskiej. . Rozpoczęcie sprzedaży mieszkań w ramach ten inwestycji zaplanowano na wiosnę 2019 r. 

W gdyńskiej dzielnicy Karwiny przy ul. Fleszarowej-Muskat INPRO wybuduje rodzinne osiedle Zenit. W Rumi przy ul. Jeziornej powstanie osiedle Ostoja, które przypadnie do gustu miłośnikom nowoczesnych rozwiązań. Sprzedaż lokali, które powstaną w ramach inwestycji w Gdańsku, Gdyni, Rumi i Pruszczu Gdańskim rozpocznie się w 2019 roku.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×