Tu jesteś:

Nowe apartamenty w Krynicy-Zdrój

Słoneczko, Krynica-Zdrój

Słoneczko to kompleks powstający w Krynicy-Zdrój. Inwestycja nawiązuje architektonicznie do stylistyki XX-lecia międzywojennego. Budynek będzie zlokalizowany w centrum uzdrowiska, w sąsiedztwie głównego deptaku i Parku Zdrojowego. Jego oddanie do użytku planowane jest na koniec 2015 r. Za budowę kompleksu odpowiada firma Orion, zaś za sprzedaż apartamentów portal CentrumInwestycji.com, platforma sprzedażowa Sun & Snow.

Nowa inwestycja wznosi się przy ul. Pułaskiego i obejmie 3 segmenty, w których łącznie znajdzie się 117 apartamentów o powierzchni od 27 do 117 mkw. Największy lokal będzie oferował 4 pokoje i 3 łazienki. Wszystkie apartamenty będą posiadły balkony z widokiem na Górę Parkową oraz panoramę uzdrowiska. Dodatkowo na górnych kondygnacjach budynku znajdą się tarasy widokowe oraz zielone patio. W budynku przewidziano też platformy garażowe. Szybkie cichobieżne windy dostępne będą od poziomu hal garażowych. Na parterze budynku zaplanowano lokale handlowe, a na pierwszym piętrze restaurację. Planowany termin zakończenia budowy kompleksu to grudzień 2015 r.

Ceny apartamentów zaczynają się od 156 000 zł brutto za lokal 1-pokojowy, w tym VAT 8 proc. Cena zakupu każdego apartamentu uwzględnia koszt komórki lokatorskiej. Wszystkie apartamenty oferowane są wraz z usługą zarządzania wynajmem przez Sun & Snow.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×