Tu jesteś:

Nowa inwestycja na Pradze Północ

Na poprzemysłowych terenach warszawskiej Pragi powstaje kameralna kamienica. Ponad dwie trzecie sprzedawanych tu mieszkań ma charakter inwestycyjny.

W połowie kwietnia 2018 roku ruszyła przedsprzedaż nowej inwestycji deweloperskiej na Pradze Północ - „Konopacka 19”. W ciągu trzech pierwszych miesięcy sprzedano 25 proc. mieszkań dostępnych w ofercie. Sprzedaż jest prowadzona w ramach współpracy na wyłączność w Home Broker – jednego z większych pośredników nieruchomości w Polsce.

Konopacka 19 to kameralna 5-piętrowa kamienica z garażem podziemnym, która powstaje na działce,gdzie jeszcze pół roku temu znajdowały się poprzemysłowe zabudowania z drugiej połowy ubiegłego wieku. Jednym z największych wyróżników praskiej inwestycji jest unikatowa,  historyczna lokalizacja. Z wyjątkowym klimatem starej Warszawy, gdzie przeszłość i przyszłość przenika się w zaciszu praskich kamienic, tworząc nową wyjątkową przestrzeń do życia. Z kolei największym praktycznym atutem projektu, mającym niewątpliwie duży wpływ na poziom sprzedaży jest z doskonale rozwinięta i rozbudowana komunikacja miejska – przede wszystkim metro. Inwestycja realizowana jest tylko 600 m od budowanej stacji Szwedzka, której zakończenie zbiegnie się w czasie z zakończeniem budowy przy Konopackiej 19. Do tego liczne linie tramwajowe, autobusowe oraz stacja metra Dworzec Wieleński.

Projekt „Konopacka 19” to pod wieloma względami produkt doskonały, szczególnie dla inwestorów – blisko 70% aktualnie sprzedanych mieszkań stanowią zakupy inwestycyjne. Inwestorzy niemal zawsze kupują pierwsi, przypomina to wyścig na szczyt góry. Dopiero w drugiej kolejności klienci indywidualni decydują się na zakup nieruchomości. W naszym przypadku przeważają młodzi ludzie, którzy szukają dobrze zaprojektowanej przestrzeni w bardzo dobrze skomunikowanej część Warszawy– tłumaczy Waldemar Ślęczka, prezes zarządu spółki „Konopacka 19”.

 Przedsprzedaż mieszkań oficjalnie kończy się w sierpniu. Jak wyjaśnia Krzysztof Książkiewicz z Home Broker, odpowiedzialny za współpracę z inwestorem- w ofercie dostępne są mieszkania o zróżnicowanych metrażach od 32 do 119 mkw. Zdecydowana większość to specjalnie zaprojektowane mieszkania dwupokojowe .To właśnie te lokale cieszą się największą popularnością, zwłaszcza wśród osób, które szukają nieruchomości w celach inwestycyjnych.

Źródło: HB

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×