Tu jesteś:

Nowa inwestycja mieszkaniowa we Wrocławiu

Osiedle Moderno we Wrocławiu

Fadesa Polnord Polska (FPP) rozpoczyna budowę swojej drugiej inwestycji we Wrocławiu: Osiedle Moderno.

Nowy budynek składa się ze 158 mieszkań. Wśród tych udogodnień, niewątpliwie podkreślić można ilość komórek lokatorskich (113 komórek na 158 mieszkań), ulokowanych w większości na tych samych piętrach, na których znajdują się mieszkania, wspólne pomieszczenia na rowery i wózki dziecięce, panoramiczne okna, plac zabaw dla dzieci i miejsce rekreacji dla aktywnych sportowo klientów.  Na osiedlu znajduje się również podziemny parking oraz zamknięte boksy przeznaczone do selektywnej zbiórki odpadów, spełniające kryteria ekologiczne. 

Usytuowane w dzielnicy Krzyki, u zbiegu ulic Nyskiej i Pięknej, Osiedle Moderno w naturalny sposób staje się kontynuacją Osiedla Innova (531 mieszkań), będąc kolejnym budynkiem mieszkalnym na obszarze, który FPP rozbudowuje od 2010 roku. Zaledwie kilka minut dzieli Osiedle Moderno od centrum miasta i od dworca kolejowego Wrocław Główny. W najbliższej okolicy znajduje się kilkanaście supermarketów, hala kupców, przychodnie lekarskie, połączenia autobusowe i tramwajowe. W najbliższym sąsiedztwie osiedla (200m) znajduje się przedszkole i szkoła.

22 stycznia 2014 roku FPP świętowała sprzedaż dwutysięcznego lokalu. Z dwóch tysięcy sprzedanych mieszkań ponad 450 znajduje się we Wrocławiu.

Średnia ocena

Na podobny temat

Komentarze

Zaloguj się aby móc dodawać nowe komentarze.

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies. Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. Dowiedz się więcej tutaj. ×